نحوه ساخت تابلو لایت باکس

لایت باکس ها یکی از محبوب ترین تابلوهای تبلیغاتی پر بازده هستند. وقتی صحبت از تبلیغات می شود ، باید این موضوع را در نظر بگیرید که، تابلو لایت باکس ها می توانند به سادگی برند شما را از بقیه متمایز کنند. تابلو لایت باکس ها با جلوه ای روشن و واضح ، می توانید فوراً توجه رهگذران را جلب کنید. این نوع تابلو ها توسط تابلو سازی های حرفه ای در بهترین اشکال و طراحی ها برای مصارف مختلفی اعم از تبلیغات و تابلو مغازه تولید می شوند. تابلو لایت باکس ها انواع مختلفی دارند و ساخت هر یک با توجه به نوع آن متفاوت می باشد. 

-باکس-آلومینیوم-ویتامین-C.jpg


نحوه ساخت تابلو لایت باکس فریم لس

تابلو لایت باکس های فریم لس، به نوعی از لایت باکس ها گفته می شود که در نمای از روبرو قاب دور تابلو دیده نمی شود. با به حداقل رساندن فریم و یا قاب دور تابلو در این نوع تابلوهای تبلیغاتی، زیبایی دو چندانی به پیام تبلیغاتی شما بخشیده می شود.

در ساخت تابلو لایت باکس فریم لس، پروفیل های آلومینیومی آن، در قطر های 4، 6 و 9 در ابعاد مورد نظر مشتری، برش داده شده، به صورت کلاف در می آیند. سپس برای زیر سازی نورپردازی که از طریق لامپ های اس ام دی صورت می گیرد، از ام ادی اف و یا ورق کامپوزیت استفاده می شود. اس ام دی ها هم از کف و هم دور کلاف تابیده می شوند، که این موضوع به ابعاد و طرح تبلیغاتی هم بستگی دارد. تصویر درون تابلوهای لایت باکس فریم لس، بر روی نوعی پارچه به نام تکستایل توسط چاپ uv، چاپ می شود. از مزیت های چاپ یو وی می توان به ضد آب و ضد خش بودن آن اشاره کرد.

-باکس-فریم-لس.jpg

نحوه ساخت تابلو لایت باکس آلومینیومی

تابلو لایت باکس آلومینیومی به لایت باکس هایی اطلاق می شود که در ساخت آن ها از دو طلق، که یکی شفاف بوده و بر روی تصویر قرار می گیرد و یکی دوغی بوده که زیر تصویر قرار می گیرد، استفاده می شود. تابلوسازی ها در ساخت این نوع تابلوها ابتدا پروفیل های آلومینیومی در قطره های 4، 6 و 9 را در ابعاد مورد نظر برش داده و به صورت کلاف در می آوردند. برای زیر سازی اس ام دی ها نیز همانطور که اشاره شد از ام دی اف و یا کامپوزیت استفاده می شود. اس ام دی های به کار رفته در این نوع تابلو تبلیغاتی از نوع لنز دار بوده که نور یک دست و یکنواخت زیبایی را به نمایش میگذارد. برای چاپ طرح درون تابلو نیز مجددا از چاپ یو وی استفاده می شود.


مجموعه تابلو سازی نامور، با بهرمندی از به روزترین ابزار و متریال موجود در بازار، به عنوان یکی از بهترین تابلوسازی های تهران مفتخر است تا سال ها تجربه و هنر خود را در اختیارتان مشتریان گرامی خود قرار دهد. تابلوسازی نامور، تولید کننده انواع تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس آلومینیوم، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و ... بوده و با توجه به بودجه و سلیقه مشتری بهترین مشاوره را ارائه میدهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا از طریق شماره تماس 02157996 اقدام فرمایید./ 0 نظر / 34 بازدید